Potrzebujesz pomocy w związku z projektem ? Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie Ci pomogą.
SUFITY AKUSTYCZNE | Polska

Ultima Vector

Ultima Vector

Z uwagi na zapotrzebowanie ze strony projektantów, firma Armstrong rozpoczęła produkcję nowej płyty Ultima Vector, rozwązania które wpisuje się idealnie w obecne trendy
w architekturze.

W linii produktów Ultima firma Armstrong zaimplementowała nowy typ krawędzi: krawędź Vector, co daje awangardowy efekt połączenia znakomitej estetyki z najlepszymi cechami charakteryzującymi płytę.

Estetyczne   Zastosowanie krawędzi Vector, charakteryzującej się gładką, wyrazistą powierzchnią, zmniejsza widoczną powierzchnię rusztu do zaledwie 6 mm.
W rezultacie otrzymujemy jednorodny, gładki sufit, który wygląda jak gdyby się swobodnie unosił pomiędzy ścianami.
Akustyczne Spełniając współczesne wysokie wymagania, płyty Ultima Vector zapewniają idealną równowagę pomiędzy pochłanianiem dźwięku (αw=0,70), a jego tłumieniem (36 dB).
Trwałe Płyty Ultima Vector posiadają wzmocnioną powierzchnię, bardziej odporną na zarysowania i uderzenia.
Praktyczne Wiele budynków charakteryzuje się dużą ilością urządzeń umieszczonych
w przestrzeni ponadsufitowej, dlatego też płyty posiadające krawędź Vector umożliwiają pełny dostęp z dołu do przestrzeni ponad sufitem, co sprawia, że konserwacja jest łatwiejsza i szybsza.

Jeśli montaż jest wykonywany w celu renowacji już istniejącego sufitu podwieszanego, płyty Ultima Vector mogą być montowane na już istniejącym ruszcie o szerokości 24mm.

Produkty przeznaczone do integracji urządzeń serwisowych, takie jak na przykład oprawy montażowe do urządzeń, oprawy oświetleniowe oraz dyfuzory powietrza przeznaczone do płyt Ultima Vector są dostępne w standardowej ofercie naszych partnerów z innych firm. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem w Warszawie.

Nowa linia płyt Ultima Vector stanowi dopełnienie już istniejącej linii produktów Vector dostępnych w metalu (Axal) oraz miękkiej wełnie szklanej (Optima), a także – drewnie (Madera).

Wróć do nowych produktów
Pobierz broszurę informacyjną


Produkty

Przegląd nowości

Zasoby i specyfikacje

Szukaj