Potrzebujesz pomocy w związku z projektem ? Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie Ci pomogą.
SUFITY AKUSTYCZNE | Polska

NOWOŚCI

PLGBC Green Building Symposium

Zdrowie, komfort i produktywność, czyli prawdziwe zyski płynące z zielonego budownictwa 

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego – Polish Green Building Council wraz ze sponsorami, wśród których jest firma Armstrong już po raz czwarty zaprasza na PLGBC GREEN BUILDING SYMPOSIUM, konferencję na stałe wpisaną w kalendarz najważniejszych i najciekawszych wydarzeń związanych z zielonym budownictwem. Jest to oficjalna konferencja sygnowana przez światowych specjalistów z dziedziny zielonego budownictwa i instytucje wspierające ideę green building.

6 października 2015 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie spotkają się managerowie, inwestorzy, architekci, zarządcy nieruchomości, projektanci, deweloperzy oraz potencjalni najemcy zielonych budynków.

Tegoroczne PLGBC GREEN BUILDING SYMPOSIUM organizowane jest pod hasłem: Zdrowie, komfort i produktywność, czyli prawdziwe zyski płynące z zielonego budownictwa. Tematyka dotyczy strategicznego zagadnienia, jakim jest wpływ budynków na zdrowie, samopoczucie, a co za tym idzie – efektywność pracujących w nim osób. Zielone budynki to nie tylko oszczędności w rachunkach za energię i wodę, czy redukcja odpadów. To przede wszystkim pozytywny wpływ na użytkowników budynku. W większości firm, aż 90% kosztów operacyjnych to koszty związane z zatrudnieniem i nawet minimalne polepszenie zdrowia pracownika, a w rezultacie jego produktywności, ma wpływ na poprawę wyniku finansowego.

Podczas konferencji wyjaśnimy:

W jaki sposób budynki wpływają na zdrowie, komfort i produktywność pracujących w nich osób
Jak mój budynek wpływa na moich ludzi
Czy można to mierzyć i dlaczego należy to robić
Jakie są korzyści dla pracodawcy korzystającego z zielonego biura
Jakie najważniejsze parametry biura oddziałują na podniesienie poziomu zdrowia i produktywności pracowników
Jak uzyskać zwrot z inwestycji w zrównoważony budynek
Czym jest WELL Building Standard®

Światowej klasy inspirujący mówca i specjalista w dziedzinie dźwięku i komunikacji – Julian Treasure, którego 5 wystąpień na TED zebrało ponad 18 mln widzów, wyjaśni w jaki sposób można poprawić komfort, produktywność i relacje między użytkownikami budynków poprzez projektowanie odpowiednich i efektywnych środowisk dźwiękowych. Z kolei znany europejski specjalista w kwestii zdrowych budynków Phil Nedin pokaże, jak stworzyć przyjazne dla zdrowia i komfortowe środowisko pracy, a jak to zmierzyć i uzyskać międzynarodowy certyfikat opowie Phil Williams, jeden ze współtwórców uznanego systemu WELL Building Standard®.

Patronatem Honorowym konferencję objęło dotychczas Ministerstwo Gospodarki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, American Chamber of Commerce, British Polish Chamber of Commerce, SARP i Instytut Techniki Budowlanej.

Dlaczego liderzy wybierają zielone biura? Jakie są światowe trendy w zrównoważonych budynkach o różnych funkcjach? Na te i inne pytania uzyskają Państwo odpowiedzi podczas konferencji PLGBC.

W imieniu organizatorów zapraszamy i polecamy!

Więcej informacji na: www.konferencja.plgbc.org.pl


W czym System Solutions może Ci pomóc

System Solutions firmy Armstrong to innowacyjne, proste i pożyteczne narzędzie wspomagające proces projektowania sufitów podwieszanych. Zawiera bibliotekę ponad 50 systemów sufitowych. Każdy z nich prezentowany jest poprzez wizualizacje, opis, listę produktów, które należy zastosować, rysunki techniczne, rzuty aksonometryczne i przekroje oraz instrukcję montażu. System Solutions pozwala na wygenerowanie kompletnej specyfikacji sufitu dla potrzeb Twojego projektu.

U podstaw opracowania koncepcji System Solutions (Systemy Sufitów Podwieszanych) znalazła się próba maksymalnego uproszczenia procesu projektowania obiektów, w których przewidziano założenie sufitów podwieszanych. Pomyślano również o pokazaniu możliwości kreowania przestrzeni z ich udziałem.

Nie masz czasu na robienie własnych rysunków aksonometrycznych? Pobierz je z System Solutions

Do dyspozycji użytkowników jest ponad 700 rysunków zapisanych w formacie dwg, przeznaczonych do komputerowych programów projektowych typu CAD.

Rysunki można łatwo otwierać i importować do projektu.

Chciałbyś, żeby specyfikacja produktowa zrobiła się sama? Proszę bardzo!

System Solutions zawiera kreator specyfikacji, który pozwala na jej bezbłędne wykonanie. Może on być drukowany lub kopiowany do dowolnego edytora tekstów.

Więcej informacji na: www.systemsolutions.com.pl


Wróć do początku Wróć do początku

Produkty

Przegląd nowości

Zasoby i specyfikacje

Szukaj