Potrzebujesz pomocy w związku z projektem ? Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie Ci pomogą.
SUFITY AKUSTYCZNE | Polska

Madera Vector | Naturalnie praktyczna

Jeżeli chcą Państwo stworzyć eleganckie a jednocześnie wygodnie otoczenie, które jest łatwe w utrzymaniu, a jednocześnie oferuje wiele możliwości projektowych…

…wystarczy pomyśleć o płytach Madera Vector!

Płyty Madera Vector łączą w sobie reprezentacyjność drewna i praktyczność krawędzi Vector.

Za pomocą nowych płyt Madera Vector firmy Armstrong możecie Państwo stworzyć oryginalne
i ciepłe wnętrza, jednocześnie sprawiając, że montaż i konserwacja sufitu będą szybkie
i łatwe.
Sufity z płyt Madera Vector przeznaczone są do użytkowania we wnętrzach charakteryzujących się wysoką ekspozycją, gdzie pożądany jest klasyczny wygląd nadawany przez drewno, takich jak na przykład przestrzenie reprezentacyjne w segmencie obsługi przyjęć biznesowych lub w branży sprzedaży detalicznej.

Szybko staną się one Państwa ulubionym wyborem w obszarze ekskluzywnych projektów, takich jak sale konferencyjne, biura, domy towarowe, restauracje, sklepy specjalistyczne, poczekalnie i sale koncertowe. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych produktów linii Madera, oferujemy Państwu szeroki wybór pięknych fornirów i laminatów, a także całą gamę możliwości perforacji płyt. Daje to ogromne możliwości stworzenia wnętrza, które dokładnie odpowiadać będzie Państwa potrzebom, łącząc ciepłe forniry, laminaty oraz różne wzory perforacji tak by poprawić zarówno charakter estetyczny jak i akustyczny wnętrza. Do powyższych elementów należy jeszcze dodać zastosowanie gładkiej, zaawansowanej technologicznie krawędzi Vector, a wszystkie te cechy pozwolą Państwu stworzyć elegancki i praktyczny sufit. Krawędź Vector została już udanie wykorzystana przez firmę Armstrong w liniach produktów „Orcal Axal” (płyty metalowe) oraz „Ultima” i „Optima” (płyty mineralne), obecnie zaś jest również dostępna w linii produktów Madera.

Wróć do nowych produktów
Pobierz broszurę informacyjną


Produkty

Przegląd nowości

Zasoby i specyfikacje

Szukaj