Potrzebujesz pomocy w związku z projektem ? Nasi wykwalifikowani doradcy chętnie Ci pomogą.
SUFITY AKUSTYCZNE | Polska

Więcej miejsca na indywidualność

Z nami zrealizujesz swoje pomysły – motto firmy Armstrong, producenta sufitów podwieszanych określa linię rozwoju nowych rozwiązań firmy. Ale nie tylko. W odniesieniu do najnowszych produktów, zwłaszcza systemu płyt Infusions Canopy, pojęcie „sufit podwieszany” nabrało zupełnie nowego znaczenia.

W rodzinie płyt Canopy, dekoracyjność i swoboda aranżacji przestrzeni osiągnęła poziom jaki do niedawna spotkać można było tylko w wizjach designerów, które… najczęściej pozostawały jedynie na papierze lub na ekranach komputerów.

Wygięte w łuk, swobodnie zawieszone wielkoformatowe płyty – to coś, czego nie można było spotkać wcześniej w ofercie sufitów podwieszanych. Prosty system zawieszenia na delikatnych linkach mocowanych do ściany lub sufitu – organizuje przestrzeń jakby niezależne od powszechnego prawa grawitacji. Czy będzie to wybrany pojedynczo zawieszony element czy pofalowane „morze” nad głowami - na pewno nie ujdzie niczyjej uwadze. A wszystko w ramach standardowych i powszechnie dostępnych systemów sufitów podwieszanych.

Gama kolorystyczna płyt Infusions umożliwia niezwykłą swobodę aranżacji. Niczym nie wyróżniające się wnętrze może nabrać niepowtarzalnego charakteru i wizualnej atrakcyjności. Efekt może dopełnić przemyślane i dobrze zaprojektowane oświetlenie, dzięki któremu powstają wyjątkowe efekty wizualne. A więc… wyraź siebie. Powiedz to głośno. Już możesz.

Infusions Canopy
Wygięta w łuk (wklęsła lub wypukła) płyta z poliwęglanu o kanałowej strukturze

Wymiary: 525 x 610 mm, 1830 x 610 mm
Wykończenie powierzchni: gładkie
Kolorystyka: 6 rodzajów

W zestawach kompletny system zawieszenia


Produkty

Przegląd nowości

Zasoby i specyfikacje

Szukaj